Masáže v sedmém nebi

Dámské studio Sedmé nebe

Z důvodu opatření vlády nebudeme moci v současné nabídnout služby v prostorách na pražském Andělu. Pro majitele voucheru, jehož platnost končí, se platnost voucheru prodlužuje. Nicméně doporučujeme kontaktovat nás i dříve, abychom prodloužení mohli zaevidovat. Za tuto komplikaci se omlouváme a děkujeme za pochopení. Jako pozornost od nás budete mít dárek navíc.

Praha 5, Staropramenná 7

www.sedme-nebe.eu / kontakt (umístění studia na mapě) - luxusních prostorách 3 minuty pěšky od metra Anděl


Telefon: +420 608 271 453

7enebe@gmail.com

Kontakt

Objednávky přijímáme na telefonu +420 608 271 453 nebo na e-mail 7enebe@gmail.com.

Másáže mohou být po objednání i ve Vašem soukromí (v dostupných lokalitách Prahy či okolí) nebo v pronajatých prostorách (cca 290 metrů od metra Anděl - viz náhled mapy níže) na Praze 5, Staropramenná 7 (zvonek číslo 1 + symbol zvonku). Před Vaší návštěvou si pro jistotu poznamenejte naše telefonní číslo. 

Z důvodu rekonstrukce do 30.1.2020 nebudeme moci v současné době nabídnout služby v prostorách na pražském Andělu. Nabídka služeb na Vámi zvolené adrese (dojezd za klientem) funguje beze změny. Pro majitele voucheru, jehož platnost končí na podzim 2019, zima 2019 resp. 2020 se prodlužuje platnost voucheru do konce jara 2020. Nicméně doporučujeme kontaktovat nás i dříve, abychom prodloužení mohli zaevidovat. Za tuto komplikaci se omlouváme a děkujeme za pochopení. Jako pozornost od nás budete mít malou pozornost navíc.

Kontaktujte nás