Masáže v sedmém nebi pekle ráji

Dámské studio Sedmé nebe peklo ráj

Současnou epidemiologickou situaci jsme využili ke renovaci nových prostor 1 zastávku od pražského Anděla kousek od Bertramky. Renovace bude hotova během několik týdnů. Věříme, že se Vám nové prostory budou líbit. Pro majitele voucheru, jehož platnost končí, se platnost voucheru prodlužuje. Nicméně doporučujeme kontaktovat nás i dříve, abychom prodloužení mohli zaevidovat. Za tuto komplikaci se omlouváme a děkujeme za pochopení. Jako pozornost od nás budete mít dárek navíc.

www.sedme-nebe.eu


Telefon: +420 608 271 453

7enebe@gmail.com

Tao masáž klasická

 

TAO masáž je příjemná harmonizující masáž pro uvolnění a odstranění stresů, napětí a vnitřních bloků. Po masáži jste nabití energií a uvedeni do psychické pohody. Může významně pomoci proti celulitidě i jiným podobným neduhům.

Masáž probíhá jako jemné hlazení po celém těle. Intenzita, rytmus a tlak je přizpůsoben masírované - pracuje se s tělesnými energiemi. V hluboké relaxaci dochází k rozvedení základní životní energie do těla a ke zharmonizování všech tělesných energií. To se projevuje pocitem psychické pohody a jakoby „dobitím baterií“. Tyto pocity masírovanou obvykle pozitivně ovlivňují i několik dnů nebo týdnů.

Podstata masáže spočívá v propracované východní technice práce s energií. Jejím cílem je rozproudit v těle životní energii a tím tělu pomoci, aby se samo léčilo. Tato energie se nachází v energetickém systému těla, udržuje tělo zdravé a stará se o regeneraci všech orgánů i jednotlivých buněk. Někdy se nazývá i sexuální energií, protože při sexuálním vzrušení se tato energie rozproudí výrazně účinněji, než v klidovém stavu. Práce s touto energií při TAO masáži spočívá v tom, že ji masírující jemnými tahy rozvádí po nahém těle, přičemž jemné doteky jsou vedeny po energetických drahách i na intimních místech. Intenzita a hloubka těchto doteků závisí na zvoleném stupni tao masáže. Masér může být bez oděvu, či oděn v šátku, nebo skiltu. Masáž je doprovázena velmi příjemnými pocity, avšak nejedná se o erotickou masáž v pravém slova smyslu. Psychické uvolnění a hluboká relaxace, do níž je masírovaný uváděn, uvolňuje i svaly a pomáhá i od bolestí nebo zdravotních potíží. Její hlavní přínos je však pro psychiku, kterou dokáže velmi účinně zklidnit. Léčebný účinek masáže je nejsilnější, když ji provádí ženě masér a muži masérka. Je tomu tak proto, že masérka aktivuje ženskou energii (jin) a masér mužskou energii (jang). Přitom se uvádí v těle i v psychice do rovnováhy ženský a mužský princip, což je potřebné pro duševní pohodu.

Tao masáž je naší nejvíce žádanou masáží.

Tao masáž máme v sedmi stupních intenzity a hloubky masáže. Tao masáž - relaxační, uvolňující, klasická, vitalizující, energetická, vzrušující a tantrická.