Masáže v sedmém nebi

Dámské studio Sedmé nebe

Z důvodu opatření vlády nebudeme moci v současné nabídnout služby v prostorách na pražském Andělu. Pro majitele voucheru, jehož platnost končí, se platnost voucheru prodlužuje. Nicméně doporučujeme kontaktovat nás i dříve, abychom prodloužení mohli zaevidovat. Za tuto komplikaci se omlouváme a děkujeme za pochopení. Jako pozornost od nás budete mít dárek navíc.

Praha 5, Staropramenná 7

www.sedme-nebe.eu / kontakt (umístění studia na mapě) - luxusních prostorách 3 minuty pěšky od metra Anděl


Telefon: +420 608 271 453

7enebe@gmail.com

Tao masáž klasická

 

TAO masáž je příjemná harmonizující masáž pro uvolnění a odstranění stresů, napětí a vnitřních bloků. Po masáži jste nabití energií a uvedeni do psychické pohody. Může významně pomoci proti celulitidě i jiným podobným neduhům.

Masáž probíhá jako jemné hlazení po celém těle. Intenzita, rytmus a tlak je přizpůsoben masírované - pracuje se s tělesnými energiemi. V hluboké relaxaci dochází k rozvedení základní životní energie do těla a ke zharmonizování všech tělesných energií. To se projevuje pocitem psychické pohody a jakoby „dobitím baterií“. Tyto pocity masírovanou obvykle pozitivně ovlivňují i několik dnů nebo týdnů.

Podstata masáže spočívá v propracované východní technice práce s energií. Jejím cílem je rozproudit v těle životní energii a tím tělu pomoci, aby se samo léčilo. Tato energie se nachází v energetickém systému těla, udržuje tělo zdravé a stará se o regeneraci všech orgánů i jednotlivých buněk. Někdy se nazývá i sexuální energií, protože při sexuálním vzrušení se tato energie rozproudí výrazně účinněji, než v klidovém stavu. Práce s touto energií při TAO masáži spočívá v tom, že ji masírující jemnými tahy rozvádí po nahém těle, přičemž jemné doteky jsou vedeny po energetických drahách i na intimních místech. Intenzita a hloubka těchto doteků závisí na zvoleném stupni tao masáže. Masér může být bez oděvu, či oděn v šátku, nebo skiltu. Masáž je doprovázena velmi příjemnými pocity, avšak nejedná se o erotickou masáž v pravém slova smyslu. Psychické uvolnění a hluboká relaxace, do níž je masírovaný uváděn, uvolňuje i svaly a pomáhá i od bolestí nebo zdravotních potíží. Její hlavní přínos je však pro psychiku, kterou dokáže velmi účinně zklidnit. Léčebný účinek masáže je nejsilnější, když ji provádí ženě masér a muži masérka. Je tomu tak proto, že masérka aktivuje ženskou energii (jin) a masér mužskou energii (jang). Přitom se uvádí v těle i v psychice do rovnováhy ženský a mužský princip, což je potřebné pro duševní pohodu.

Tao masáž je naší nejvíce žádanou masáží.

Tao masáž máme v sedmi stupních intenzity a hloubky masáže. Tao masáž - relaxační, uvolňující, klasická, vitalizující, energetická, vzrušující a tantrická.